DO POBRANIA

Films from the Plenary Sessions will be available soon on the EAAPwebsite www.eaap.org ONLY for EAAP Individual Members
Information how to apply to become an Individual Member is available here
PDF presentations and book of abstracts are available here

MIEJSCE I DATA


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - SGGW
Nowoursynowska 166
02-787 Warszawa, Polska 

31 sierpnia - 4 września 2015
 
 

KRAJOWI ORGANIZATORZY 66. ZJAZDU EAAP

66. Zjazd Eaap jest organizowane przez Polskie Towarzystwo Zootechniczne we współpracy z Krajowym Centrum Hodowli Zwierząt oraz Wydziałem Nauki o Zwierzętach z Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW)


Organizator Zjazdu:

Polskie Towarzystwo Zootechniczne

ul. Kaliska 9 lok. 4
02-316 Warszawa
http://ptz.icm.edu.pl

Osoba do kontaktu: Dorota Krencik

e-mail: info@eaap2015.org

Polskie Towarzystwo Zootechniczne jest naukowym stowarzyszeniem założonym w 1922 roku. Jego główną działalnością jest współpraca w rozwoju nauki o zwierzętach oraz szerzenie tej wiedzy. Jego misją jest także połączenie naukowców oraz osób związanych z rozmnażaniem zwierząt. PTZ prowadzi dwa magazyny oraz organizuje coroczne konferencje naukowe. Stowarzyszenie reprezentuje to środowisko przed władzami administracyjnymi oraz aktywnie konsultuje w sprawach związanymi z ich działalnością.

Partnerzy:

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt
http://www.kchz.agro.pl/

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt (KCHZ) jest państwową jednostką realizującą zadania powierzone przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kontrola nad czynnościami związanymi z reprodukcją zwięrząt hodowlanych, a także przeprowadzanie Laboratorium Referencyjnego, które testuje mleko w ramach oceny wartości użytkowej bydła, owiec i kóz są głównymi, statutowymi zadaniami KCHZ.  

KCHZ dokonuje również oceny oraz ewidencji rozmnażania i przeprowadza ocenę wartości użytkowej pszczół oraz zwierząt futerkowych. Jest także organizatorem technicznym Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która jest stałym przeglądem osiągnięć w krajowym rozmnażaniu wszystkich zwierząt hodowlanych w Polsce.  

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt jest członkiem EAAP oraz ICAR (International Committee of Animal Recording). Laboratorium Referencyjne jest częścią ICAR Reference Laboratory i posiada znak jakości oparty na PN-EN ISO/IEC17025:2005 oraz przyznano mu Certyfikat Jakości ICAR.   




 
Wydział Nauk o Zwierzętach
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie  
http://animal.sggw.pl/
 

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - SGGW wraz ze swoją prawie 200-letnią tradycją jest jedną z najstarszych i największych uczelni w Polsce. Jest jednocześnie jedną z najnowocześniejszych placówek, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Obecnie, badania i edukacja są prowadzone na 13 wydziałach.   

W SGGW jest zatrudnionych ponad 1,300 pracowników. Studia są oferowane na poziomie licencjackim, magisterskim oraz doktoranckim, istnieją również podyplomowe studia MBA. Obecnie prowadzone są 34 programy dla 27,000 studentów.

SGGW jest zaangażowana w wielopostaciowe badania, które mierzą by rozwiązać obecne problemy w ekonomii, gospodarstwie wiejskim oraz powiązanych dziedzinach.  

Wydział Nauki o Zwierzętach

Wydział składa się z czterech katedr:

oraz dwóch niezależnych pracowni:   

Więcej informacji na temat kierunków badań można znaleźć na http://animal.sggw.pl/

Partnerzy